Безприладні тести Biogal Galed Labs. Acs Ltd.

Biogal – Galed Laboratories була заснована в 1986 році і з тих пір знаходиться в авангарді ветеринарних діагностичних проривів. Ветеринари та лабораторії використовують інноваційні розробки компанії та рятівні діагностичні інструменти для тварин-компаньйонів і сільськогосподарських тварин.

Biogal розробила 3 ​​основні лінійки продуктів для виявлення інфекційних захворювань дрібних тварин – усі вони можуть бути виконані та проаналізовані, не виходячи з власної ветеринарної клініки. Без надсилання зразків до лабораторії, без нервового очікування та додаткових витрат:
• VacciCheck — це основний тест на титр вакцини, який дозволяє ветеринарам підтвердити захист своїх домашніх тварин і уникнути непотрібної надмірної вакцинації. Перевірений на відповідність тестам золотого стандарту (VN та HI), VacciCheck забезпечує швидке, надійне та доступне підтвердження імунітету до основної вакцини для собак і котів.
• PCRun – набір для молекулярного виявлення на місці надання допомоги, призначений для швидкої та ефективної діагностики безлічі захворювань собак. Тест вимагає лише 10 хвилин практичного часу. Термоциклер не потрібен, і результати можна надійно отримати протягом 1 години.
• ImunoComb — це швидкий, простий і портативний напівкількісний набір для дот-ІФА-тесту. Він призначений для допомоги в діагностиці захворювань і визначенні рівня антитіл у тварин-компаньйонів і сільськогосподарських тварин. Чудово підходить ветеринарам, які працюють поза клініками, згідно з рекомендаціями провідних експертів ветеринарної діагностики.

Безприладні тести для котів
Назва Cat. No. No. of tests
Feline Toxoplasma&Chlamydophila Antibody Test Kit 50FTC201 12
Feline Corona Virus FCoV [FIP] Antibody Test Kit 50FFP201 12
Feline VacciChek ® – Panleukopenia, Herpes Virus&Calici Virus igG   Antibody Test Kit 50FVV101 12
Безприладні тести для собак
Canine Parvovirus&Distemper IgM Antibody  Test Kit 55CPD201 12
Canine Ehrlichia Antibody  Test Kit 50CEH201 12
Canine Leptospira  Antibody  Test Kit 50CLC201 12
Canine Brucella  Antibody  Test Kit 50CBR101 12
Canine VacciChek ® – Infectious Hepatitis, Parvovirus&Distemper  igG   Antibody Test Kit 50CVV101 12